MOTTO PS
kurumsal etkinlikler ve spor etkinlikleri alanında lider ve deneyimli bir etkinlik şirketidir.
ANA STRATEJİMİZ, FİKİRLERE VE ETKİNLİĞE BİR BÜTÜN OLARAK DOĞRU SORULARI SORABİLMEKTİR.
BERABER ÇALIŞTIĞIMIZ HER MARKAYI ORTAĞIMIZ OLARAK GÖRMEKTEYİZ.
BU ORTAKLIĞI TEMEL ALARAK, FİKİRLER ÜRETMEYE BAŞLIYOR VE BU SÜREÇTE HAZIRLANAN PROJELERDE DÖRT NOKTAYA SON DERECE ÖNEM VERİYORUZ:
Yaratıcı Konsept Geliştirme ve Gerçekleştirme
Büyük ölçekli canlı etkinliklere yönelik yaratıcı konseptler geliştirmek ve fikirler üretmek üzere kurumsal şirketlerden, yayın kuruluşlarına, organizasyon komitelerinden, kamu kurumlarına kadar birçok müşterimiz ile birlikte çalışıyoruz. Motto PS, on yılı aşkın süredir, açıkça belirlenmiş stratejik hedeflere ulaşırken, kültürel olarak güncel gösteriler tasarlamaktadır.
Teknik Uzmanlık

Motto PS olarak, tüm etkinliklerimizde duygusal ve etkili anlatılar oluşturmak için teknolojinin sınırlarını zorlamaktayız.

Aydınlatma, ses, iletişim, görsel işitsel detaylar, enerji, özel efektler, teçhizat, fiziksel üretim, gösteri kontrolü ve tüm üretim unsurları dâhil olmak üzere etkinliğin gerçekleşmesinde gerekli her türlü teknik gerekliliği karşılamaktayız.

Operasyon ve Lojistik Yönetimi
Mekan planlama, lojistik, kargo/nakliye, güvenlik, yemek hizmeti, akreditasyon, mekan kaplama, tıbbi ve taşımacılık (personel ve ekipman).
Finans, Proje Yönetimi ve İdaresi
Bütçelerin tüm finansal idaresine, sözleşme yönetimine, irtibat ve raporlama sistemlerine, bölüm irtibat başkanlarına, idareye, insan kaynakları yönetimine, sözleşmelere, tedarik ve satın almaya, programlamaya, risk yönetimine, kalite yönetimine, veri yönetimine ve ofis yönetimine dair her alanın gözlenmesi ve raporlanmasını gerçekleştirmekteyiz.

Danışma Hizmetleri

Motto PS, ayrıca, on yılda yarattığı ve gerçekleştirdiği büyük çaplı etkinliklerden edindiği deneyimlerden yararlanarak, danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Teklif hazırlama, çeşitli seremonilerin ve etkinliklerin gerçekleştirilmesi, yeni alan inşası ve birçok organizasyonel ve lojistik konularla ilgili tavsiyelerde bulunmaktayız.

“Hayal gücü bilgiden daha önemlidir.”
Albert EINSTEIN
CONTACT

Adres:
Levent Mah., Bambu Sok., No:4 Beşiktaş-İstanbul / TURKEY

Telefon: +90 212 280 25 88
bb
Fax: +90 212 278 03 12
BİZİ TAKİP EDİN